Dbamy o Twój komfort...
Indywidualna aranżacja mieszkań
Przestronne
tarasy
Tereny zielone
Wysoka jakość materiałów
Podziemna
hala garażowa
Komórki
lokatorskie
R69 - Rewolucja Śródmieścia
Inwestycję R 69 stanowi sześciokondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy, zlokalizowany w pobliżu Nowego Centrum Łodzi. Usytuowany w łódzkiej dzielnicy Śródmieście przy ul. Rewolucji 1905 r/69. Mieszkańcy wprowadzą się do przestronnych i jasnych wnętrz. Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność. Dodatkowym atutem tego wyjątkowego miejsca jest możliwość indywidualnej aranżacji apartamentów o podwyższonym standardzie tworząc lokale nawet do 150 m². Znaczna część mieszkań ma obszerne tarasy do 30 m². Sprawną komunikację wewnątrz budynku ułatwiają 4 klatki schodowe obsługiwane przez ciche oraz szybkie windy, łączące mieszkania z halą garażową. Komórki lokatorskie są rozmieszczone zarówno w halach garażowych jak i na poszczególnych kondygnacjach budynku.
Planowany termin zakończenia prac budowlanych przewidywany jest na III kwartał 2021 r.
Wyjątkowe Apartamenty
w centrum Łodzi
Na ostatnim piętrze zaprojektowano apartamenty z oknami - w stolarce aluminiowej, przesuwne, szklone jedną taflą szyby, która przy wysokości mieszkań do 3 m będzie dawać poczucie nowoczesnej przestrzeni. Mieszkania zostaną wyposażone w akustyczne nawiewiniki w oknach od strony ul. Rewolucji eliminujące zgiełk miasta oraz klimatyzację zapewniającą komfort w letnie dni. Z pewnością zwrócą uwagę estetyka i aranżacja klatek schodowych oraz części wspólnych z wykorzystaniem ponadstandardowych materiałów wykończeniowych takich jak granit czy beton architektoniczny. Naszych klientów przyciągnie również nowoczesna elewacja z elementami granitu w 2 odcieniach kolorystycznych, ozdobne detale z płyt imitujących drewno.
26-89 m²
POWIERZCHNIA MIESZKAŃ
4
KLATKI SCHODOWE
do 30 m²
POWIERZCHNIA TARASÓW
do 3 m
WYSOKOŚĆ MIESZKAŃ
Wewnętrzny pieszy pasaż o funkcji rekreacyjnej z ławkami oraz z zielenią w donicach z eksponowanym budynkiem dawnej stróżówki z nowoczesnymi przeszkleniami lokali usługowych o funkcjach nieuciążliwych oraz elewacjami z płyt granitowych w ciepłych barwach, tworzącymi wyjątkowy klimat prywatnej przestrzeni
Dla wygody osób zmotoryzowanych w parterze oraz podziemnej kondygnacji budynku przewidziany jest parking z miejscami postojowymi (wybrane miejsca z możliwością ładowania pojazdów o napędzie elektrycznym), miejscami na pojazdy jednośladowe oraz rowery.
Tarasy w formie wnęk loggi od strony sąsiednich ulic poprawiające komfort akustyczny i użytkowy przestrzeni rekreacyjnej mieszkań
Wprowadzenie nowej zabudowy musi odbywać się w zgodzie z tradycyjnymi zasadami, które stworzyły strukturę Łodzi. W przypadku zabudowy kwartałowej najważniejszą z nich jest układ zabudowy pierzejowej z oficynami zlokalizowanymi w głębi działki. Uzupełnienie historycznych pierzei ulic - tworzone przede wszystkim poprzez elewacje kamienic (także współczesnych) mogą być uzupełniane składnikami równorzędnymi typu płoty, parkany, ale muszą jednoznacznie definiować przestrzeń publiczną i cechować się wysoką jakością estetyczną.
Strategia przestrzennego rozwoju Łodzi 2020+
Zasady kształtowania zabudowy w Strefie Wielkomiejskiej
Kontakt
BIURO SPRZEDAŻY
ul. Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź
nieruchomosci@hammer.pl
MAGDALENA PRZYBYLSKA
Kierownik Działu Inwestycji i Nieruchomości
ADAM ANDRASZYK
Menadżer ds. Inwestycji
MASZ PYTANIA? WYPEŁNIJ FORMULARZ
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w następującyh celach:
Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HammerMed I Bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Łodzi, ul. Kopcińskiego 69/71, 90-032 Łódź, KRS: 0000630978, NIP: 7252146468, REGON: 365184968. Pełna informacja z zakresu ochrony danych i plików cookies znajduje się tutaj.
Dziękujemy! Twoje zapytanie zostało wysłane. Odpowiemy na nie najszybciej jak to możliwe.