Biuro projektowe
R69 w lokalnej przestrzeni
Projektowany narożny budynek w śródmiejskiej zabudowie pierzejowej o kompozycji elewacji w formie dwóch kamienic, z narożnikowym podcieniem w parterze, zapewniającym komfortowe warunki swobodnego ruchu przechodniów, z przeszklonym parterem lokali usługowych, odtwarzając pierzeję ulicy Rewolucji 1905 r. oraz ul. Kamińskiego- wypełni wolną przestrzeń pomiędzy istniejącymi budynkami i stanie się prestiżowym budynkiem o odpowiedniej dla tego fragmentu miasta klasie architektury oraz współtworzącym przestrzeń publiczną o odpowiednich współczesnych standardach cywilizacyjnych.
STASZEWSCY ZIÓŁKOWSCY ARCHITEKCI
Projektowana zabudowa w południowo-zachodnim narożniku skrzyżowania ulic: Rewolucji 1905 r. i Kamińskiego, nawiązująca strukturą i formą do historycznej zabudowy pierzejowej, doskonale wpisuje się w program rewitalizacji śródmieścia Łodzi w granicach historycznego układu urbanistycznego.
Roman Staszewski - Architekt
Kontakt
BIURO SPRZEDAŻY
ul. Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź
nieruchomosci@hammer.pl
MAGDALENA PRZYBYLSKA
Kierownik Działu Inwestycji i Nieruchomości
ADAM ANDRASZYK
Menadżer ds. Inwestycji
MASZ PYTANIA? WYPEŁNIJ FORMULARZ
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w następującyh celach:
Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HammerMed I Bis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Łodzi, ul. Kopcińskiego 69/71, 90-032 Łódź, KRS: 0000630978, NIP: 7252146468, REGON: 365184968. Pełna informacja z zakresu ochrony danych i plików cookies znajduje się tutaj.
Dziękujemy! Twoje zapytanie zostało wysłane. Odpowiemy na nie najszybciej jak to możliwe.